Terminarz imprez 2013

TERMINARZ IMPREZ STRZELECKICH ZO PZŁ BIELSKO-BIAŁA 2013:


>>Terminarz do pobrania<<

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Strzelnica

Rodzaj strzelań

Organizator

Wyniki

1 Goleszowskie Lutokoty

03.03.2013 (przełożone z 24.02.2013)

Goleszów  Parcours

Tadeusz Bazan

>>Wyniki<<
2 Prima Aprilisowe Odwołane Goleszów  Parcours Tadeusz Bazan  
3

O Puchar Wiosny Goleszowskich Gór

(Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna)

28.04.2013 Goleszów  6-bój Komisja Strzelecka BORŁ >>Wyniki<< 
4 Memoriał im. Eugeniusza Wawry 11.05.2013  Brzeszcze  6-bój K.Ł. RYŚ Brzeszcze  
5

Puchar 90-lecia PZŁ Beskidzkiej Okręgowej Rady Łowieckiej

18.05.2013 Goleszów

6-bój

Komisja Strzelecka BORŁ

 >>Wyniki<<
6

Zawody Rejonowe
(dla członków kół łowieckich  z ziemi oświęcimskiej,suskiej,wadowickiej)

25.05.2013 Brzeszcze

6-bój
50 %

Komisja Strzelecka BORŁ

 >>Indyw.<<

 >>Druż.<< 

7

Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich  z ziemi bielskiej,cieszyńskiej, żywieckiej)

01.06.2013 Goleszów

6-bój
50%

Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<< 

>>Druż.<< 

8 Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda 08.06.2013 Goleszów 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<< 

>>Druż.<<

 
9 Zawody Okręgowe
(dla członków i drużyn wyłonionych w zawodach Rejonowych)
15.06.2013 Goleszów 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<< 

>>Druż.<<

 
10 Puchar Hubertech 23.06.2013 Goleszów Parcours Tadeusz Bazan >>Indyw.<< 
11 Puchar Wójta Gminy Chybie 29.06.2013 Chybie śrutowe Henryk Sojka  
12 Puchar Południa II runda 06.07.2013 Goleszów 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ >>Indyw.<< 
13 Puchar Burmistrza Brzeszcz 14.07.2013  Brzeszcze  śrutowe K.Ł. RYŚ Brzeszcze

>>Indyw.<<

>>Druż.<<

 

14 Puchar Krzysztofa i Beaty 21.07.2013 Goleszów  Parcours Tadeusz Bazan >>Indyw.<< 
15 Puchar Przewodnicz. Komisji Strzeleckiej 01.09.2013 Goleszów  6-bój Komisja Strzelecka BORŁ  

Zbiórka zawodników na wszystkich zawodach o godz. 9.00 z wyjątkiem zawodów "Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda" na których zbiórka zawodników odbędzie się o godz. 8:30.