Ziemia Cieszyńska

Koło Łowieckie / Zarząd koła Nr obwodu łowieckiego / położony w woj.
1.Bażant Dzięgielów (pokaż szczegóły)
Prezes: Radosław Sikora
Łowczy: Tomasz Pieczonka
Skarbnik: Marian Wierzgoń
Sekretarz: Dariusz Sikora
192 / śląskie
2.Brzezie   Hażlach (pokaż szczegóły)
Prezes :  Karol Folwarczny
Łowczy : Teofil Macura
Skarbnik : Jacek Firla
Sekretarz : Klemens Młodzianowski
 182 / śląskie
3.Chybie  Chybie (pokaż szczegóły)
Prezes: Piotr Mleczko
Łowczy : Stanisław Przybyła
Skarbnik : Marek Gabryś
Sekretarz : Jan Rucki
Członek Zarządu: Bartłomiej Francuz
 168 / śląskie
4.Diana  Skoczów (pokaż szczegóły)
Prezes: Tomasz  Heczko
Łowczy: Wiesław Piecha
Skarbnik: Jacek Żywczok
Sekretarz: Zbigniew Konicki
 179 / śląskie
5 Dębowiec Dębowiec (pokaż szczegóły)
Prezes: Marian Wojtas
Łowczy: Adolf Sikora
Skarbnik: Mirosław Pońc
Sekretarz: Władysław Gawlas
180 / śląskie 
6.Głuszec   Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes : Piotr Jurosz
Łowczy : Paweł Jurosz
Skarbnik : Paweł Czyż
Sekretarz : Franciszek Kuś
Gospodarz Koła : Zbigniew Stebel
 201 / śląskie
7.Granica   Zebrzydowice (pokaż szczegóły)
Prezes : Henryk Kania
Łowczy : Henryk Kawik
Skarbnik : Leszek Spandel
Sekretarz : Mateusz Budziński
V-ce łowczy Wiesław Urbański
 183 / śląskie
8.Hubertus   Goleszów (pokaż szczegóły)
Prezes : Wacław Cholewa
Łowczy : Andrzej Czyż
Skarbnik : Bogusław Konecki
Sekretarz : Bernadeta Dziwoki
V-ce Prezes Józef Tadeusz Bazan
 
 191 / śląskie
9. Istebna  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes: Michał Urbaczka
Łowczy: Stanisław Worek
Skarbnik: Jan Juroszek
Sekretarz: Zbigniew Michałek
Członek Zarządu: Artur Bury
 208 / śląskie
10.Jarząbek  Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes: Andrzej Gruca
Łowczy: Adam Cieślar
Skarbnik: Iwona Raszka
Sekretarz: Lidia Cieślar
 200 / śląskie
11.Jastrząb  Pruchna (pokaż szczegóły)
Prezes : Karol Machej
Łowczy : Jan Brańczyk
Skarbnik : Helena Orłowska
Sekretarz : Andrzej Torbus
Podłowczy: Władysław Żyła
 181 / śląskie
12.Jelenica  Ustroń (pokaż szczegóły)
Prezes : Henryk Chowaniok
Łowczy : Stanisław Piela
Skarbnik : Władysław Pilch
Sekretarz : Joanna Kalinowska-Dyrda
 190 / śląskie
13.Olza  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes: Gerard Gruca
Łowczy: Antoni Michałek
Skarbnik: Jerzy Losa
Sekretarz: Józef Juroszek
 207 / śląskie
14.Sokół  Brenna(pokaż szczegóły)
Prezes: Łukasz Dyrda
Łowczy: Witold Ziebura
Skarbnik: Krzysztof Greń
Sekretarz: Jolanta Madzia
189 / śląskie