Ziemia Cieszyńska

Koło Łowieckie / Zarząd koła Nr obwodu łowieckiego / położony w woj.
1.Bażant Dzięgielów (pokaż szczegóły)
Prezes : Radosław Sikora
Łowczy : Robert Długosz
Skarbnik : Marian Wierzgoń
Sekretarz : Dariusz Sikora
192 / śląskie
2.Brzezie   Hażlach (pokaż szczegóły)
Prezes :  Karol Folwarczny
Łowczy : Teofil Macura
Skarbnik : Jacek Firla
Sekretarz : Klemens Młodzianowski
 182 / śląskie
3.Chybie  Chybie (pokaż szczegóły)
Prezes :Piotr Mleczko
Łowczy : Stanisław Przybyła
Skarbnik : Maria Kajstura
Sekretarz : Jan Rucki
 168 / śląskie
4.Diana  Skoczów (pokaż szczegóły)
Prezes : Tomasz  Heczko
Łowczy : Wiesław Piecha
Skarbnik : Jacek Żywczok
Sekretarz : Zbigniew Konicki
 179 / śląskie
5.Dębowiec  Dębowiec (pokaż szczegóły)
Prezes : Marian Wojtas
Łowczy : Adolf Sikora
Skarbnik : Mirosław Pońc
Sekretarz : Władysław Gawlas
 180 / śląskie
6.Głuszec   Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes : Piotr Jurosz
Łowczy : Paweł Jurosz
Skarbnik : Paweł Czyż
Sekretarz : Franciszek Kuś
Gospodarz Koła : Zbigniew Stebel
 201 / śląskie
7.Granica   Zebrzydowice (pokaż szczegóły)
Prezes : Henryk Kania
Łowczy : Henryk Kawik
Skarbnik : Leszek Spandel
Sekretarz : Hubert Kubisz
V-ce łowczy Wiesław Urbański
 183 / śląskie
8.Hubertus   Goleszów (pokaż szczegóły)
Prezes : Józef Tadeusz Bazan
Łowczy : Andrzej Czyż
Skarbnik : Bogusław Konecki
Sekretarz : Bernadeta Dziwoki
V-ce Prezes Wacław Cholewa
 
 191 / śląskie
9. Istebna  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes : Jan Juroszek
Łowczy : Józef Czepczor
Skarbnik : Józef Wawrzacz
Sekretarz : Grzegorz Młynarczyk
Gospodarz Koła : Edward Łacek
 208 / śląskie
10.Jarząbek  Wisła (pokaż szczegóły)
Prezes : Adam Madzia
Łowczy : Marian Wilczek
Skarbnik : Iwona Raszka
Sekretarz : Andrzej Kudełka
Gospodarz koła : Edward Pękała
 200 / śląskie
11.Jastrząb  Pruchna (pokaż szczegóły)
Prezes : Karol Machej
Łowczy : Dariusz Piechaczek
Skarbnik : Tomasz Branny
Sekretarz : Andrzej Torbus
V-ce łowczy: Jan Brańczyk
 181 / śląskie
12.Jelenica  Ustroń (pokaż szczegóły)
Prezes : Henryk Chowaniok
Łowczy : Stanisław Piela
Skarbnik : Władysław Pilch
Sekretarz : Joanna Kalinowska-Dyrda
 190 / śląskie
13.Olza  Istebna (pokaż szczegóły)
Prezes : Gerard Gruca
Łowczy : Antoni Michałek
Skarbnik : Jerzy Losa
Sekretarz : Józef Juroszek
 207 / śląskie
14.Sokół  Brenna(pokaż szczegóły)
Prezes: Łukasz Dyrda
Łowczy: Witold Ziebura
Skarbnik: Krzysztof Greń
Sekretarz: Jolanta Madzia
189 / śląskie