Ziemia Bielska

Koło Łowieckie / Zarząd koła Nr obwodu łowieckiego / położony w woj.
1.Bielsko   Bielsko-Biała (pokaż szczegóły)
Prezes: Robert Dziurko
Łowczy: Paweł Kłopotowski
Łowczy: Tadeusz Talewski
Skarbnik: Janusz Gawęda
Sekretarz: Krzysztof Szuta
188 / śląskie
105 / pomorskie
2.Bażant Bestwina (pokaż szczegóły)
Prezes: Marek Handzlik
Łowczy:  Marek Olek
Skarbnik:Krzysztof Ślósarczyk
Sekretarz: Tomasz Wejster
 166 / śląskie
3.Głuszec Bielsko-Biała (pokaż szczegóły)
Prezes : Jan Gwóźdź
Łowczy : Radosław Bojda
Skarbnik : Eugeniusz Gruca
Sekretarz : Krzysztof Stuglik
Czł. Z-du: Jarosław Bury
 176 / śląskie
4.Hubertus  Międzyrzecze (pokaż szczegóły)
Prezes : Grzegorz Henek
Łowczy : Rafał Greń
Skarbnik : Jerzy Urbaniec
Sekretarz : Adam Kocur
 177 / śląskie
5.Klimczok  Buczkowice (pokaż szczegóły)
Prezes :Bogusław Talaga
Łowczy : Waldemar Soberka
Skarbnik : Marcin Matlak
Sekretarz : Michał Soberka
Czł. Z-du: Jan Pawełek
 187 / śląskie
6.Knieja Pisarzowice (pokaż szczegóły)
Prezes : Wacław Kuder
Łowczy : Andrzej Stachura
Skarbnik : Krzysztof Maga
Sekretarz : Robert Blarowski
Podłowczy: Stanisław Wójcik
 
 174 / śląskie
7.Knieja   Zabrzeg (pokaż szczegóły)
Prezes : Jan Francuz
Łowczy : Henryk Sojka
Skarbnik : Lesław Hankus
Sekretarz : Andrzej Mazur
 167 / śląskie
8.Porąbka  Porąbka (pokaż szczegóły)
Prezes : Sławomir Śledź
Łowczy : Jarosław Płoskonka
Skarbnik : Jan Wańczyk
Sekretarz : Mariusz Janosik
 184 / śląskie
9.Ryś  Bielsko-Biała (pokaż szczegóły)
Prezes : Ryszard Siwiec
Łowczy : Piotr Zając
Skarbnik : Grzegorz Siwiec
Sekretarz : Michał Kurasik
 55 / śląskie
175 / śląskie
10.Sokół  Bielsko-Biała (pokaż szczegóły)
Prezes : Franciszek Strzałka
Łowczy : Kazimierz Gajda
II Łowczy : Norbert Larysz
Skarbnik : Bogusław Kubica
Sekretarz : Jarosław Gajda
Podłowczy: Mariusz Kuśnierz
Gospodarz: Marek Stanisław
 186 / śląskie
138 / opolskie
11.Ślepowron Rudzica (pokaż szczegóły)
Prezes : Andrzej Szimke
Łowczy :Dominik Świńczyk
Skarbnik : Andrzej Stokłosa
Sekretarz : Henryk Francuz
V-ce Prezes Kazimierz Neter
 178 / śląskie
12.Tur  Bielsko-Biała (pokaż szczegóły)
Prezes: Krzysztof Mazurek
Łowczy: Roman Szarzec
Łowczy obwodu 135: Stanisław Badura
Łowczy obwodu 288: Roman Słomski
Skarbnik : Zbigniew Natonik
Sekretarz: Jakub Szostak
Członek Zarządu: Klaudiusz Janik
 135 / opolskie
153 / śląskie
212 / śląskie
288 / dolnośląskie
13.Żbik  Dankowice (pokaż szczegóły)
Prezes : Tadeusz Lubański
Łowczy : Stanisław Sajdak
Skarbnik : Andrzej Korczyk
Sekretarz : Marek Galoch
Członek Zarządu: Jerzy Szczerbowski
 165 / śląskie