Terminarz imprez 2016

TERMINARZ IMPREZ STRZELECKICH ZO PZŁ BIELSKO-BIAŁA 2016:


>>Terminarz do pobrania<<

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Strzelnica

Rodzaj strzelań

 Organizator 

Wyniki

1 Goleszowskie Lutokoty

28.02.2016

Goleszów  Parcours

K.Ł. Hubertus Goleszów

 >>Wyniki<<
2 Puchar Nadleśnictwa Andrychów 10.04.2016 Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze >>Wyniki<< 
3 Memoriał Adolfa Husara
24.04.2016 Goleszów  Parcours K.Ł. Hubertus Goleszów  >>Wyniki<<
4

Puchar Podbeskidzia

Zawody Wawrzynowe

30.04.2016

Goleszów  6-bój Komisja Strzelecka BORŁ >>Wyniki<< 
5

O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej

01,05,2016

Chybie śrutowe Karol Machej
 
6 Turniej 5 Strzelnic 7.05.2016 Brzeszcze śrutowe wg regulaminu Turnieju
K.Ł. RYŚ Brzeszcze >>Wyniki<< 
7 O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
08.05.2016 Chybie śrutowe Henryk Kawik
8

Pierwszy Krok w Strzelectwie i Puchar Dian

Zawody Zaknięte Beskidzkiego Okręgu Łowieckiego (dla myśliwych, którzy wstąpili do PZŁ w latach 2013-2016 oraz Dian)

14.05.2016 Brzeszcze Parcours* Komisja Strzelecka BORŁ

 >>I KROK<<

>>P. DIAN<<


9

Zawody Polsko-Czeskie o Puchar Goleszowskiego  "Hubertusa"

(Klasyfikacja drużynowe i indywidualna OPEN)

21.05.2016 Goleszów śrutowo-kulowe wg regulaminu*

K.Ł. Hubertus Goleszów

 >>Wyniki<<
10

Puchar Węglowy

(Klasyfikacja drużynowe i indywidualna OPEN)

29.05.2016 Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

11

Zawody Rejonowe
(dla członków kół łowieckich Grupy I*)

11.06.2016 Brzeszcze

6-bój
50%

Komisja Strzelecka BORŁ

 

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

12

Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich Grupy II*)

12.06.2016 Goleszów

6-bój
50%

Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

 
13 Puchar Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej 25.06.2016 Goleszów 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ  >>Wyniki<<
14 Puchar Wójta Gminy Chybie 26.06.2016 Chybie śrutowe Henryk Sojka  
15 Memoriał im. Eugeniusza Wawry

03.07.2016

 

(zmiana z

 

9.07.2016)

Brzeszcze 6-bój K.Ł. RYŚ Brzeszcze  >>Wyniki<<
16 Zawody Okręgowe
(dla członków i drużyn wyłonionych w zawodach Rejonowych)

9.07.2016

(zmiana z

30.07.2016)

Brzeszcze 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

17 Puchar Krzysztofa i Beaty Odwołane Goleszów Parcours K.Ł. Hubertus Goleszów  
18 Puchar Burmistrza Brzeszcz 07.08.2016 Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze  
19 III Rodzinny Piknik Strzelecki 03.09.2016 Chybie śrutowe Andrzej Mazur  

Zbiórka zawodników na wszystkich zawodach o godz. 9.00 (zapisy na zawody od godz. 8:30) z wyjątkiem zawodów "Puchar Podbeskidzia" oraz "Turniej V Strzelnic", na których zbiórka odbędzie się o godz. 8:30 oraz zawodów "Puchar Węglowy" na których zbiórka odbędzie się o godz. 10:00.


Uwagi:

*Regulamin zostanie ogłoszony przed zawodami na stronie internetowej ZO PZŁ Bielsko-Biała

**podział kół na Grupy zostanie ogłoszony w Okólniku ZO PZŁ Bielsko-Biała