Terminarz imprez 2015

TERMINARZ IMPREZ STRZELECKICH ZO PZŁ BIELSKO-BIAŁA 2015:


>>Terminarz do pobrania<<

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Strzelnica

Rodzaj strzelań

 Organizator 

Wyniki

1 Goleszowskie Lutokoty

07.03.2015

Goleszów  Parcours

K.Ł. Hubertus Goleszów

>>Wyniki<< 
2 Memoriał Adolfa Husara
21.03.2015 Goleszów  Parcours K.Ł. Hubertus Goleszów >>Wyniki<<
3

Puchar Nadleśnictwa Andrychów

25.04.2015

Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze >>Wyniki<< 
4

O Puchar Prezesa Koła Łowieckiego "Jastrząb" w Pruchnej

01,05,2015

Chybie śrutowe Henryk Sojka  
5

O Puchar Beskidów

03.05.2015 Goleszów  6-bój K.Ł. Hubertus Goleszów  
6 O Puchar Wójta Gminy Zebrzydowice
09.05.2015 Chybie śrutowe Henryk Sojka  
7 Memoriał im. Eugeniusza Wawry 10.05.2015  Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze >>Wyniki<< 
8

Puchar Dyrektora Kopalni Brzeszcze

23.05.2015 Brzeszcze

Parcours

K.Ł. RYŚ Brzeszcze

>>Wyniki<< 
9

Zawody Rejonowe
(dla członków kół łowieckich oraz niestowarzyszonych  z ziemi oświęcimskiej,suskiej,wadowickiej)

30.05.2015 Brzeszcze

6-bój
50 %

Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

10

Eliminacje Ligi Strzeleckiej Runda II

06.06.2015 Goleszów

6-bój

Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

11

GAMEBORE CUP Edycja II

13.06.2015 Goleszów

Parcours

K.Ł. Hubertus Goleszów

 >>Wyniki<<
12

Zawody Rejonowe (dla członków kół łowieckich oraz niestowarzyszonych  z ziemi bielskiej,cieszyńskiej, żywieckiej)

20.06.2015 Goleszów

6-bój
50%

Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

13 Puchar Wójta Gminy Chybie 28.06.2015 Chybie śrutowe Henryk Sojka  
14 Zawody Okręgowe
(dla członków i drużyn wyłonionych w zawodach Rejonowych)
04.07.2015 Goleszów 6-bój Komisja Strzelecka BORŁ

>>Indyw.<<

>>Dryż.<<

15 Puchar Krzysztofa i Beaty 19.07.2015 Goleszów Parcours K.Ł. Hubertus Goleszów  >>Wyniki<< 
16 Rodzinny Piknik Strzelecki
25.07.2015 Chybie śrutowe Henryk Sojka  
17 Puchar Przewodnicz. Komisji Strzeleckiej

02.08.2015

(zmiana z 01.08.2015)

Goleszów

śrutowo-kulowe

wg regulaminu zawodów

Komisja Strzelecka BORŁ  >>Wyniki<< 
18 Puchar Burmistrza Brzeszcz Odwołane Brzeszcze Parcours K.Ł. RYŚ Brzeszcze  

Zbiórka zawodników na wszystkich zawodach o godz. 9.00 (zapisy na zawody od godz. 8:30) z wyjątkiem zawodów "Eliminacje Ligi Strzeleckiej Runda II", na których zbiórka odbędzie się o godz. 8:30